Compact Car Vacuum Cleaner

42 Reviews
Shipping Time: Shipping cost:
Quantity:
In Stock
Free shipping worldwide
60 Day Returns
FREE 4-Day Delivery
If you order within 2 hours 0 mins
Arrives by Monday, Jun 24
View Cart
Guaranteed safe checkout

Zažijte cyklónové sání 4000PA v kompaktní formě Nepotřebujete standardní vysavač v domácí velikosti, aby byl interiér vašeho vozidla čistý. A není důvod bojovat s vláčením tak velkého stroje do auta kvůli detailům – zvláště když máme něco, co kombinuje vysoký výkon s menší velikostí. Náš kompaktní vysavač na auta měří…

Product Details
Product Details
Zažijte cyklónové sání 4000PA v kompaktní formě
Nepotřebujete standardní vysavač v domácí velikosti, aby byl interiér vašeho vozidla čistý. A není důvod bojovat s vláčením tak velkého stroje do auta kvůli detailům – zvláště když máme něco, co kombinuje vysoký výkon s menší velikostí. Náš kompaktní vysavač na auta měří pouhých 14.88 palce na délku a váží pouhých 1.45 liber pro snadno skladný čisticí výkon přímo ve vašem autě.
Velký výkon.
Malá velikost.
Vyrobeno s omyvatelným HEPA filtrem a 600ML velkokapacitním prachovým šálkem, čištění prachu, drobků, zvířecích chlupů a alergenů je snadné (a neuvěřitelně podrobné) s naším malým čistším zařízením. Hepa, který je uznáván jako přední filtr, který se často vyskytuje ve větších vakuových zařízeních, snižuje možnost recyklace nečistot zpět do vzduchu při vysávání, což z něj činí vynikající funkci na tomto jinak malém vakuu. Filtr je omyvatelný vodou pro opakované použití znovu a znovu.
Prvotřídní výkon pro neuvěřitelný výkon
Přestože je naše kompaktní vakuové zařízení kompaktní, je navrženo s motorem 60W výkonové turbíny, který poskytuje stabilní a výkonné cyklónové sání 4000PA pro výkonné čištění a sání. Drobky, prach a nečistoty nemají s naší ultračistící silou šanci. Kromě toho je toto chytré zařízení relativně nízké na hluk, při teplotě 70-75dB (některé vysavače automobilů se registrují kolem 82 dB).
Accessories included
Your order comes with two handy attachments: a brush nozzle and a tip nozzle. Both help you reach deeper into crevices and cracks and textured surfaces (between seats or gear-shift knob and cup holders) for richer, better clean.
Clean with ease
Our vacuum comes with a micro USB charging cable that plugs into cigarette lighter. So that you can have no worries about charging it and just enjoy your car becoming perfectly clean.

Reviews

Our reviews are verified for authenticity
4.7 out of 5
42 reviews
5 stars
(31)
4 stars
(9)
3 stars
(2)
2 stars
(0)
1 star
(0)
Write a Review
1 2
Load More
FREE DELIVERY

On all orders

FREE RETURNS

No questions asked return policy

NEED HELP? support@automerchclub.com

We're always there for you

MONEY BACK GUARANTEE

Worry-free shopping

Top

Shopping cart

×